admin

Градско 25 август

Градското на Видин за месец август спечели Илиян Илиев в кръгов турнир с 6 участника, след като събра най-много и достатъчно точки – 3,5. От второ до четвърто място се наредиха с по 3т. Мирослав Костов, Евтим Стефанов и Цветан Цоков. Пепи Паскалев, който поднесе изненадата на турнира в първите два кръга, побеждавайки Ивайло Тодоров и Миро Костов остана предпоследен.

Градско на 25.07.2018

Градско на 25.07 ще има. Възможно е да закъснеем малко с откриването на турнира, но това ще бъде обявено допълнително.

Гответе се!

XI открит турнир Белоградчик

На 30.06 послучай празника на Белоградчик – Петровден се проведе XI открит турнир на Белоградчик.

XI BELOGRADCHIK OPEN

30.06.2018

Final ranking

Rank SNo.   Name Rtg FED Club Pts BH.
1 2 FM Filev Georgi 2346 BUL CSKA Sofia 6 23
2 11 Krastev Goran 2027 BUL CSKA Sofia 20½
3 8 Ilchov Rosen 2089 BUL 19½
4 4 Iliev Ilian 2183 BUL N.Voinov Vidin 5 22
5 10 Velev Josif 2032 BUL Oryahovo 5 20½
6 22 Rutten Alexander u14 1566 NED Savia, Sofia 24
7 5 Stoinev Metodi 2133 BUL Dupnitsa 24
8 7 Andreev Stanislav 2095 BUL CSKA Sofia 22½
9 13 Kostov Miroslav 1974 BUL N.Voinov Vidin 21
10 14 Stefanov Evtim 1967 BUL N.Voinov Vidin 20½
11 3 Todorov Ivailo 2242 BUL N.Voinov Vidin 18
12 21 Miljkovic Slobodan 1700 SER 17
13 6 Rasic Jovan 2114 SER 16½
14 15 Atanasov Marian 1960 BUL N.Voinov Vidin 4 18½
15 1 IM Nikolov Sasho 2371 BUL An Pasan 4 18
16 36 Tsvetanov Pavel vet 0 BUL Mitrovtsi 4 18
17 12 Hristov Georgi vet 1987 BUL Montana 4 14
18 18 Dimitrov Georgi 1924 BUL N.Voinov Vidin 19
19 19 Minic Marko 1899 SER 18½
20 30 Kirilov Sav 0 BUL Bjala Slatina 3 19
21 20 Tsokov Tsvetan 1829 BUL N.Voinov Vidin 3 18
22 24 Videnov Zahari 1118 BUL N.Voinov Vidin 3 17½
23 23 Yordanova Kristina w 1416 BUL 3 17½
24 16 FM Radenkovic Dragan 1949 SER 3 17
25 31 Metodiev Kaloyan 0 BUL N.Voinov Vidin 3 15
26 28 Gilev Vasil vet 0 BUL N.Voinov Vidin 3 14½
27 34 Spasov Stanislav mesten14 0 BUL Belogradchik 3 13½
28 17 Tsakov Petar vet 1944 BUL Kozloduy 3 13
29 32 Minchev Istatko vet 0 BUL Berkovitsa 3 13
30 26 Antov Antanas vet 0 BUL Gorni Lom 2 17½
31 29 Ivanova Elisaveta w vet 0 BUL Mitrovtsi 2 16
32 27 Dimitrova Vesela w u14 0 BUL N.Voinov Vidin 2 15½
33 35 Tsenov Blagoi vet 0 BUL Mitrovtsi 2 13
34 33 Naidenov Dimitrincho vet 0 BUL Montana 1 15½
35 25 Stefanov Presiyan u14 1004 BUL N.Voinov Vidin 1 14½
36 9 Mitic Dragan 2080 SER 0 12½