шах школа

второкласничката Вероника Тодорова победи в турнира до 4ти клас във Видин

Второкласничката Вероника Тодорова от ОУ “Иван Вазов” се наложи безапелационно със 7 победи от 7 кръга в петия областен турнир I-IV клас, който се проведе в СОУ “Любен Каравелов” на 25 април 2013г. Освен 2 купи и златен медал тя получи покана за участие на открития турнир във Велико Търново и градското първенство на Видин
В последният кръг Вероника игра с друго момиче – четвъртокласничката Моника Иванова от училището домакин, а в петия кръг победи класиралият се на второ място Йоан Георгиев от 3ти клас.

ОУ “Иван Вазов” за пореден път взе най-много точки и спечели купата за отборен победител на турнира.
На 8ми май ще се проведе заключителният турнир, на който ще бъдат определени и наградени комплексните победители – 10те най-силни деца в областта. Към настоящия момент генералното класиране изглежда така:

общо временно класиране училище клас
място точки
1 335 Кристиян Ванков СОУ “П.Р.Славейков”
2 320 Светлин Милчев СОУ “П.Р.Славейков”
3 289 Вероника Тодорова СОУ “Иван Вазов”
4 246 Йоан Георгиев СОУ “Иван Вазов”
5 214 Иван Иванов СОУ “Иван Вазов”
6 196 Денис Симеонов СОУ “Кирил и Методий”
7 194 Дейвид Ангелов СОУ “Цар С.Велики” 4
8 172 Светослав Атанасов СОУ “Любен Каравелов”
9 155 Габриел Йорданов СОУ “П.Р.Славейков” 4
10 140 Васко Христов СОУ “Цар С.Велики” 4

Окончателно класиране от турнира 25.04.2013:

 

 

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 67 Todorova Veronika I.V.2v BUL 7,0 29,5
2 20 Georgiev Yoan I.V.3g BUL 6,0 32,0
3 27 Ivanov Ivan I.V.3a BUL 6,0 31,0
4 44 Milchev Svetlin PRS 4b BUL 6,0 28,5
5 7 Atanasov Svetoslav L.K.4v BUL 5,5 27,5
6 32 Ivanova Monika L.K.4b BUL 5,0 35,0
7 34 Jordanov Gabriel PRS 4v BUL 5,0 32,0
8 9 Bishkov Konstantin I.V.3b BUL 5,0 31,0
9 77 Yonov Rosen I.V.2g BUL 5,0 30,0
10 72 Vankov Kristian PRS 4b BUL 5,0 29,5
11 35 Jordanov Ilian V.L.3b BUL 5,0 29,0
12 1 Aleksandrov Dobrin I.V.1b BUL 5,0 27,5
13 73 Vasilev Tsvetan PRS 3a BUL 5,0 26,5
14 3 Angelov Deivid CSV 4a BUL 5,0 26,0
15 58 Popivanov Georgi PRS 3b BUL 5,0 25,5
16 79 Zubarev Petio I.V.2v BUL 5,0 22,5
17 61 Simeonov Denis K.M.2a BUL 4,5 29,5
18 49 Nikolaev Milen L.K.3v BUL 4,5 28,5
19 64 Stojkov Tomislav CSV 4g BUL 4,5 27,5
20 41 Krastev Petio PRS 4b BUL 4,5 27,5
21 6 Antov Venislav V.L.3a BUL 4,5 25,0
22 75 Volodieva Vivian I.V.3g BUL 4,5 24,5
23 37 Kirilova Ilina V.L.3a BUL 4,0 33,0
24 48 Mladenova Gabriela PRS 3b BUL 4,0 32,0
25 50 Nikolov Mihail I.V.3g BUL 4,0 30,0
26 52 Parvin Daniel PRS 3b BUL 4,0 29,0
27 13 Boyanov Nikola I.V.4a BUL 4,0 28,0
28 40 Krastev Martin PRS 3b BUL 4,0 27,0
29 45 Milenov Nikolai L.K.3v BUL 4,0 26,5
30 82 Marinov Rosen L.K.3b BUL 4,0 26,0
31 63 Stefanova Raya L.K.3v BUL 4,0 25,0
32 22 Georgieva Joana I.V.1a BUL 4,0 24,5
33 38 Kolev Aleksandar I.V.4a BUL 4,0 24,0
34 76 Voychev Georgi I.V.2b BUL 4,0 23,0
35 81 Ivanova Teodora L.K.4b BUL 4,0 22,5
36 46 Mishina Aleksandra I.V.4b BUL 4,0 22,0
37 60 Todorov Valeri BUL 4,0 21,5
38 29 Ivanov Martin I.V.4v BUL 3,5 31,5
39 74 Videnov Zahari I.V.2a BUL 3,5 25,5
40 36 Kirilov Mihail I.V.2v BUL 3,5 25,0
41 70 Tsanov Martin L.K.4b BUL 3,5 25,0
42 59 Rosenova Alexandra I.V.2a BUL 3,5 24,5
43 31 Ivanov Ventsislav I.V.3v BUL 3,5 24,0
44 24 Iliev Iliya L.K.3b BUL 3,5 24,0
45 51 Panova Silvia PRS 3a BUL 3,5 23,5
46 68 Tomov Aleksandar I.V.3a BUL 3,5 22,0
47 55 Petrov Ivan I.V.4v BUL 3,5 21,5
48 14 Boychev Aleksandar PRS 3a BUL 3,5 18,5
49 15 Danailov Denislav I.V.2g BUL 3,0 29,0
50 62 Todorov Bozidar L.K.3a BUL 3,0 26,5
69 Tosheva Velisa I.V.2a BUL 3,0 26,5
52 5 Angelov Vasil V.L.3b BUL 3,0 25,5
53 66 Todorova Simona V.L.3b BUL 3,0 25,5
54 23 Iliev Branimir PRS 3b BUL 3,0 24,5
55 42 Mateev Manol I.V.3b BUL 3,0 24,0
56 47 Mitkov Martin I.V.2g BUL 3,0 22,5
57 2 Alekseev Slavyani L.K.3v BUL 3,0 21,5
58 21 Georgiev Yoan CDG8 BUL 3,0 19,5
59 8 Baikova Zornitsa L.K.3v BUL 3,0 19,0
60 16 Doinov Delyan I.V.3g BUL 3,0 18,0
61 17 Genadiev Kristian K.M.2a BUL 3,0 17,5
62 4 Angelov Emil V.L.3b BUL 2,5 26,0
63 53 Parvulova Simona PRS 3a BUL 2,5 25,5
64 43 Mikov Georgi I.V.4b BUL 2,5 25,5
65 26 Ivanov Hristo I.V.2a BUL 2,5 25,0
66 10 Bogdanov Bogomil I.V.3a BUL 2,5 23,5
67 28 Ivanov Konstantin I.V.1a BUL 2,5 21,0
68 80 Ivanov Ivailo L.K.4b BUL 2,5 20,5
69 33 Jonova Maria K.O.3 BUL 2,5 19,5
70 84 Danailov Bozidar I.V.1a BUL 2,5 19,5
71 18 Georgiev Bozhidar K.M.2b BUL 2,0 25,0
72 39 Koleva Magdalina I.V.1v BUL 2,0 22,5
73 19 Georgiev Georgi L.K.3b BUL 2,0 20,5
74 65 Todorov Kristian L.K.2v BUL 2,0 20,5
75 57 Petrova Tanya I.V.4v BUL 2,0 18,0
76 11 Borislavov Branimir V.L.3a BUL 2,0 17,5
77 83 Tsvetanov Deivid L.K.3g BUL 2,0 17,0
78 54 Petrov Antonio L.K.2v BUL 2,0 15,0
79 25 Ivanov Alexandar K.O.3 BUL 1,5 20,5
80 71 Ventsislavov Denis L.K.2v BUL 1,5 16,0
81 85 Tsvetkov Simeon K.O.3 BUL 1,0 24,5
82 12 Borisov Teodor I.V.3a BUL 1,0 23,5
83 30 Zdravkov Lazar L.K.2v BUL 1,0 20,5
84 78 Viliev Aleksandar L.K.2v BUL 1,0 14,5
85 56 Petrov Martin I.V.1b BUL 0,5 17,0