Областен турнир по шахмат за деца I-IV клас 31.01.2013, СОУ “Любен Каравелов”, Видин

134 ученика от I до IV клас от Видин и Белоградчик взеха участие в областния турнир по шахмат на 31 януари.

След упорита борба продължила цели 7 кръга се открои и победителя – Дейвид Ангелов – ученик от 4 клас в СОУ “Цар Симеон Велики” и възпитаник на шахматна школа “Найден Войнов” още от 5 годишен.

На второ място се класира Вероника Тодорова от ОУ “Иван Вазов” от 2ри клас, която взе сребърен медал и купа за първото място в своята възрастова група.

Изключително впечатление на прави и представянето на Йоан Георгиев от ЦДГ №8, който се представи най-силно от всички първокласници и взе купа за I място, I клас.

Пълен списък на класирането на състезателите можете да намерите по-долу:

класиране | таблица с резултати

следващи турнири за деца I-IV клас:
28 февруари 2013;
28 март 2013;
25 април 2013;
16 май 2013 – финален турнир за учебната година


Класиране:

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 4 Angelov Deivid Tsar S.V. 4a BUL 7,0 22,5
2 110 Todorova Veronika Iv.Vazov 2v BUL 6,0 24,5
3 123 Venkov Andrei Montana4 BUL 6,0 24,0
4 119 Vankov Kristiyan PRSlavejkov4 BUL 6,0 22,5
5 130 Yordanov Gabriel PRSlavejkov4 BUL 6,0 22,5
6 98 Simeonov Denis Sv.Sv.K.M.2a BUL 6,0 22,0
7 35 Hristov Vasko Tsar S.V. 4v BUL 6,0 22,0
8 45 Ivanov Teodor V.Levski3b BUL 5,5 19,0
9 133 Zlatomirov Momchil Iv.Vazov 2a BUL 5,5 18,0
10 82 Pavlova Tsvetelina L.K.4v BUL 5,0 24,5
11 62 Milchev Svetlin PRSlavejkov4 BUL 5,0 23,0
12 61 Mateev Manol Iv.Vazov 3b BUL 5,0 22,0
13 46 Ivanova Monika L.K.4b BUL 5,0 22,0
14 128 Yonov Rosen Iv.Vazov 2g BUL 5,0 21,5
15 15 Boyanov Nikola Iv.Vazov 4a BUL 5,0 21,0
16 91 Petrov Stoyan Tsar S.V. 4b BUL 5,0 20,0
17 127 Voychev Georgi Iv.Vazov 2b BUL 5,0 20,0
18 31 Georgiev Yoan Iv.Vazov 4g BUL 5,0 19,0
19 28 Georgiev Joan Ts D G 8 BUL 5,0 18,0
20 103 Stoyanov Tsvetomir Tsar S.V. 4v BUL 5,0 17,5
21 63 Milenov Nikolay L.K.3v BUL 5,0 17,0
22 14 Borisov Georgi V.Levski3a BUL 5,0 17,0
23 11 Bishkov Konstantin Iv.Vazov 3b BUL 5,0 15,5
24 27 Georgiev Georgi L.K.3b BUL 5,0 14,5
25 67 Miroslavov Victor Iv.Vazov 2v BUL 4,5 25,0
26 73 Nikolaev Milen L.K.3v BUL 4,5 22,0
27 2 Alexandrov Dobrin Iv.Vazov 1b BUL 4,5 21,5
28 54 Krusharski Svetoslav Tsar S.V. 4 BUL 4,5 21,0
29 9 Atanasov Svetoslav L.K.4b BUL 4,5 20,0
30 8 Antov Venislav V.Levski3a BUL 4,5 18,0
31 52 Krastev Petio PRSlavejkov4 BUL 4,5 16,5
32 49 Kolev Alexandar Iv.Vazov 4a BUL 4,5 16,5
33 76 Nikolov Mihail Iv.Vazov 3g BUL 4,5 16,5
34 36 Iliev Ilia L.K.3b BUL 4,0 22,5
35 18 Danailov Denislav Iv.Vazov 2g BUL 4,0 22,5
36 120 Vasilev Mitko Sv.Sv.K.M.4a BUL 4,0 21,0
37 6 Angelov Vasil V.Levski3b BUL 4,0 21,0
38 134 Zubarev Petio Iv.Vazov 2v BUL 4,0 21,0
39 126 Volodieva Vivian Iv.Vazov 3g BUL 4,0 20,5
40 84 Petrov Anton L.K.1a BUL 4,0 20,0
94 Rangelov Teodor PRSlavejkov3 BUL 4,0 20,0
42 37 Iliev Nikola L.K.3b BUL 4,0 20,0
43 131 Yordanov Iliyan V.Levski3b BUL 4,0 20,0
44 43 Ivanov Martin Iv.Vazov 4v BUL 4,0 19,5
45 83 Petkov Filip L.K.4a BUL 4,0 19,0
46 109 Todorova Simona V.Levski3b BUL 4,0 19,0
47 69 Mitkov Martin Iv.Vazov 2g BUL 4,0 18,5
48 56 Lazarova Gloria Tsar S.V. 4v BUL 4,0 18,5
49 53 Krumov Alexandar Sv.Sv.K.M.4a BUL 4,0 18,5
50 51 Krastev Martin PRSlavejkov3 BUL 4,0 18,5
51 117 Tsolov Victor V.Levski3a BUL 4,0 18,5
52 125 Videnov Zahari Iv.Vazov 2a BUL 4,0 18,0
53 39 Ivanov Ivan Iv.Vazov 3a BUL 4,0 18,0
54 65 Milkov Kaloyan L.K.4a BUL 4,0 17,5
55 132 Yulianov Valentin L.K.3a BUL 4,0 17,0
56 60 Tsvetkov Dobromir L.K. 4a BUL 4,0 16,0
57 3 Angelov Angel L.K. 3g BUL 4,0 15,0
58 80 Panova Silvia PRSlavejkov3 BUL 4,0 14,5
59 26 Georgiev Bozhidar Sv.Sv.K.M.2b BUL 4,0 14,0
60 68 Mishina Aleksandra Iv.Vazov 4b BUL 4,0 13,5
61 70 Mladenova Gabriela PRSlavejkov3 BUL 3,5 21,0
62 81 Parvulova Simona PRSlavejkov3 BUL 3,5 20,5
63 87 Petrov Ivan Iv.Vazov 4v BUL 3,5 19,5
64 78 Ninkov Boris PRSlavejkov3 BUL 3,5 18,0
65 107 Todorov Valeri L.K.2b BUL 3,5 17,5
66 105 Todorov Bozhidar L.K.3a BUL 3,5 16,0
67 34 Hranova Desislava Tsar S.V. 4v BUL 3,5 15,5
68 7 Angelova Maria L.K.3a BUL 3,5 14,5
69 55 Lazarov Momchil L.K.2b BUL 3,5 11,5
70 75 Nikolov Lachezar L.K.2a BUL 3,0 21,5
71 5 Angelov Emil V.Levski3b BUL 3,0 20,5
72 13 Bogdanov Bogomil Iv.Vazov 3a BUL 3,0 19,5
73 89 Petrov Simeon PRSlavejkov2 BUL 3,0 19,5
74 92 Petrova Tanya Iv.Vazov 4v BUL 3,0 19,0
75 71 Nenova Nikol PRSlavejkov3 BUL 3,0 18,5
76 115 Tsanov Martin L.K.4b BUL 3,0 18,5
77 79 Panchev Emilian L.K.2a BUL 3,0 18,5
78 48 Kirilova Ilina V.Levski3a BUL 3,0 18,0
79 47 Ivanova Teodora L.K. 4b BUL 3,0 17,5
80 50 Kostov Victorio PRSlavejkov3 BUL 3,0 17,5
81 59 Marinov Martin Tsar S.V. 4v BUL 3,0 17,5
82 42 Ivanov Konstantin Iv.Vazov 1a BUL 3,0 16,5
83 101 Stefanov Radoslav Iv.Vazov 1b BUL 3,0 16,5
84 41 Ivanov Ivaylov Alexandar Sv.Kl.O BUL 3,0 16,0
85 112 Tomov Alexandar Iv.Vazov 3a BUL 3,0 16,0
86 16 Boychev Aleksandar PRSlavejkov3 BUL 3,0 16,0
87 121 Vasilev Tsvetan PRSlavejkov3 BUL 3,0 15,5
88 90 Petrov Stanislav PRSlavejkov3 BUL 3,0 15,5
89 97 Savova Eva Iv.Vazov 2g BUL 3,0 15,5
90 33 Georgieva Yoanna Iv.Vazov 1a BUL 3,0 15,5
91 111 Todorova Victoria PRSlavejkov3 BUL 3,0 15,0
92 40 Ivanov Ivaylo L.K. 4b BUL 3,0 14,0
93 24 Genadiev Kristiyan Sv.Sv.K.M.2a BUL 3,0 14,0
94 25 Georgiev Alex L.K.1a BUL 3,0 12,5
95 20 Dimitrova Adriyana PRSlavejkov3 BUL 3,0 12,0
96 10 Baykova Zornitsa L.K.3v BUL 3,0 12,0
97 58 Marchev Marian L.K.1b BUL 3,0 10,5
98 1 Alekseev Slaveni L.K.3v BUL 2,5 19,0
99 96 Rosenova Alexandra Iv.Vazov 2a BUL 2,5 17,5
100 38 Ivanov Hristo Iv.Vazov 2z BUL 2,5 17,0
101 116 Tsenova Elena PRSlavejkov3 BUL 2,5 16,0
102 108 Todorov Vasil PRSlavejkov2 BUL 2,5 15,5
103 19 Dimitrov Vladislav L.K.2a BUL 2,5 15,0
104 12 Koleva Magdalena Iv.Vazov 1v BUL 2,5 14,5
105 74 Nikolchina Desislava Sv.Sv.K.M.3 BUL 2,5 13,0
106 104 Svetlinov Emil L.K. 4b BUL 2,5 12,0
107 95 Raykova Emilia L.K.1a BUL 2,0 18,5
108 93 Radev Radi Sv.Sv.K.M.4a BUL 2,0 18,0
109 106 Todorov Kaloyan Tsar S.V. 4v BUL 2,0 18,0
110 102 Stefanova Raya L.K.3v BUL 2,0 18,0
111 86 Petrov Ivailo L.K.4a BUL 2,0 17,0
112 129 Yonova Maria Sv.Kl.Ohr.3a BUL 2,0 17,0
113 77 Nikolov Petio L.K.1a BUL 2,0 16,5
114 113 Bozhidarov Deivid L.K.3b BUL 2,0 16,0
115 66 Milkov Nikolay L.K.2a BUL 2,0 16,0
116 114 Trifonov Kaloyan Sv.Sv.K.M.3a BUL 2,0 14,5
117 99 Slavkova Reneta L.K.1v BUL 2,0 12,5
118 100 Stefanov Presiyan TsDG1 BUL 2,0 11,0
119 64 Milkov Ivan Tsar S.V. 4b BUL 1,5 17,5
120 30 Georgiev Sasho L.K. 1a BUL 1,5 12,0
121 21 Dormushev Alex Tsar S.V. 4a BUL 1,0 17,5
122 57 Manchev Martin L.K.4a BUL 1,0 17,5
123 122 Velkov Nikola Tsar S.V. 4b BUL 1,0 15,5
124 124 Victorov Victor L.K.1a BUL 1,0 15,5
125 118 Tsvetkov Simeon Sv.Kl.Ohr.3a BUL 1,0 14,5
126 44 Ivanov Sergeev Alexandar Sv.Kl.O BUL 1,0 14,0
127 22 Doynov Delyan Iv.Vazov 3g BUL 1,0 12,5
128 23 Emilova Katerina L.K.4v BUL 1,0 12,0
129 32 Georgieva Victoria L.K.2a BUL 1,0 11,5
130 29 Georgiev Martin L.K.1b BUL 0,5 11,0
131 17 Danailov Bozhidar Iv.Vazov 1a BUL 0,0 15,0
132 88 Petrov Martin Iv.Vazov 1v BUL 0,0 15,0
133 72 Neshova Kremena L.K.1a BUL 0,0 10,5
134 85 Petrov Antonio L.K.2v BUL 0,0 10,5