Третият областен ученически турнир спечели второкласник

101 деца от I до IV клас от Видин и Белоградчик в оспорвана шахматна битка, продължила 5 кръга.

Първенците с най-много точки са трима: Захари Виденов – 2 клас от ОУ “Иван Вазов” и четвъртокласниците Томислав Стойков от СОУ “Цар Симеон Велики” и Йоан Георгиев от ОУ “Иван Вазов”.

Петото взе и третата поредна група за най-много медалисти от класираните в първата десятка и първите три места по отделни класове.

След този турнир в генералното класиране на предна позиция излезе Кристиян Ванков от СОУ “П.Р.Славйеков” с 220т, следван от Светлин Милчев от същото училище с 180т. и Дейвид Ангелов от СОУ “Цар Симеон Велики” с 170т. След тях остават Вероника Тодорова, Васко Христов и Теодор Иванов.

В предстоящите два турнира за учебната 2012-2013г. всичко остава възможно. Всеки един от малчуганите може да поднесе изненада и да влезе в десетката на най-добрите деца на Видин и областта и да бъде награден с лаптоп, колело или професионален шах.

 Снимки

Класиране

Final Ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 95 Videnov Zahari Iv V 2a BUL 5,0 19,0
2 83 Stoykov Tomislav TSV 4 BUL 5,0 18,0
3 24 Georgiev Yoan IV V4g BUL 5,0 16,5
4 93 Vankov Kristian Slav4 BUL 4,5 13,5
5 87 Todorova Veronika IV V2v BUL 4,0 19,5
6 8 Atanasov Svetoslav LK 4b BUL 4,0 18,0
7 51 Milchev Svetlin Slav 4 BUL 4,0 17,0
8 37 Ivanova Monika LK4b BUL 4,0 16,0
9 46 Krastev Martin Slavejkov3 BUL 4,0 16,0
10 39 Jonov Rosen Iv V 2g BUL 4,0 15,0
11 47 Krastev Petio Slaveikov 4 BUL 4,0 15,0
12 35 Ivanov Martin IV V 4v BUL 4,0 14,0
13 99 Zlatomirov Momchil Iv V2a BUL 4,0 14,0
14 36 Ivanov Teodor V.Levski3b BUL 4,0 13,5
15 61 Nikolov Mihail Iv V 3v BUL 4,0 13,5
16 54 Minkov Boris Slav 3a BUL 4,0 13,5
17 33 Ivanov Ivan Iv V 3a BUL 4,0 13,0
18 70 Petrov Ivan IV V 4v BUL 3,5 14,5
19 22 Georgiev Georgi LK3b BUL 3,5 14,0
20 32 Ivanov Ivailo LK4b BUL 3,5 11,0
21 50 Mateev Manol IV V3b BUL 3,5 9,5
22 25 Georgieva Joana Iv V 1a BUL 3,0 16,5
23 1 Aleksandrov Dobrin IV Vazov 1b BUL 3,0 15,5
24 66 Pavlova Tsvetelina LK4v BUL 3,0 15,5
25 13 Boyanov Nikola Iv V4a BUL 3,0 15,0
26 77 Simeonov Denis KM2a BUL 3,0 15,0
27 7 Antov Venislav V Levski 3a BUL 3,0 15,0
28 64 Parvin Daniel Slav 3b BUL 3,0 14,5
29 28 Iliev Nikola LK3b BUL 3,0 14,5
30 45 Kostov Victorio Slaveikov3 BUL 3,0 14,5
31 92 Tsvetkov Dobromir LK 4a BUL 3,0 14,0
32 27 Iliev Ilia LK 3b BUL 3,0 14,0
33 97 Voychev Georgi Iv V 2b BUL 3,0 14,0
34 74 Rangelov Teodor Slav 3 BUL 3,0 14,0
35 94 Vasilev Tsvetan Slav 3 BUL 3,0 13,5
36 81 Stefanova Raya LK3v BUL 3,0 13,5
37 60 Nikolaev Milen LK 3v BUL 3,0 13,0
38 17 Danailov Denislav Iv V 2g BUL 3,0 13,0
39 84 Todorov Valeri LK2b BUL 3,0 12,5
40 96 Volodieva Vivian Iv V 3g BUL 3,0 12,5
41 3 Angelov Angel LK 3g BUL 3,0 11,5
42 58 Mladenova Gabriela Slav 3 BUL 3,0 11,0
43 75 Rosenova Aleksandra Iv V 2a BUL 3,0 9,5
44 43 Kolev Aleksandar IV V 4a BUL 2,5 17,0
45 82 Stefeanov Presian TDG1 BUL 2,5 15,0
46 6 Angelova Maria LK 3a BUL 2,5 15,0
47 42 Kirilova Ilina V Levski 3a BUL 2,5 13,5
48 49 Marinov Rosen LK3b BUL 2,5 13,5
49 79 Sredkov Valentin LK3a BUL 2,5 12,5
50 41 Jordanov Gabriel Slav 4 BUL 2,5 12,5
51 15 Bushkov Konstantin IV Vazov3v BUL 2,5 12,5
52 65 Parvulova Simona Slav 3 BUL 2,5 11,5
53 88 Todorova Viktoria Slav3 BUL 2,5 11,0
54 52 Milenov Nikolai LK3v BUL 2,5 11,0
55 14 Bozidarov David LK 3g BUL 2,5 9,5
31 Ivanov Hristo IV V2s BUL 2,5 9,5
57 18 Dimitrova Adriana PRSlaveikov3 BUL 2,0 14,0
58 53 Milkov Kaloyan LK4a BUL 2,0 13,0
59 38 Ivanova Teodora LK4b BUL 2,0 13,0
60 20 Genadiev Kristian KM2a BUL 2,0 13,0
61 90 Tosheva Velisa Iv V2a BUL 2,0 13,0
62 86 Todorova Simona V Levski 3b BUL 2,0 12,5
63 72 Petrov Stanislav Slav 3 BUL 2,0 12,5
64 55 Trifonov Viktor LK 1a BUL 2,0 12,0
65 59 Nenova Nikol Slav 3 BUL 2,0 12,0
66 4 Angelov Emil V Levski 3b BUL 2,0 12,0
67 29 Todorov Kristian LK1b BUL 2,0 11,5
68 67 Petkov Filip LK 4a BUL 2,0 11,0
69 63 Panova Silvia Slav 3 BUL 2,0 11,0
70 57 Mitkov Martin Iv V 2g BUL 2,0 10,5
71 56 Mishina Aleksandra IV V 4b BUL 2,0 10,0
72 34 Ivanov Konstantin Iv V 1a BUL 2,0 10,0
73 30 Marinov Venelin Iv V 1a BUL 2,0 10,0
74 62 Nikolov Petio LK 1a BUL 2,0 9,0
75 5 Angelov Vasil V Levski 3b BUL 2,0 9,0
76 26 Iliev Branimir Slaveikov3b BUL 2,0 7,0
77 80 Stefanov Radoslav IV V 1b BUL 1,5 13,5
78 100 Zubarev Petio Iv V 2v BUL 1,5 13,0
79 68 Petrov Antonio LK 2v BUL 1,5 12,0
80 89 Tomov Aleksandar Iv V 3a BUL 1,5 11,5
81 2 Alekseev Slaveni LK3v BUL 1,5 11,0
82 76 Savova Eva Iv V 2g BUL 1,5 11,0
83 10 Bogdanov Bogomil IV Vazov3a BUL 1,5 10,0
84 40 Jonova Maria K.Ohrid3a BUL 1,5 9,5
85 44 Koleva Magdalena IV V 1v BUL 1,5 8,5
86 101 Trifonov Viktor LK1a BUL 1,0 12,5
87 21 Georgiev Bozidar KM2b BUL 1,0 12,0
88 85 Todorov Venelin LK4b BUL 1,0 12,0
89 48 Marchev Marian LK1b BUL 1,0 11,0
90 91 Tsanov Martin LK4b BUL 1,0 10,5
91 19 Doynov Delian Iv V 3g BUL 1,0 10,5
92 23 Georgiev Joan TDG8 BUL 1,0 10,0
93 9 Baykova Zornitsa LK3v BUL 1,0 9,0
94 78 Slavkova Reneta LK1v BUL 1,0 9,0
95 16 Danailov Bozidar IV V 1a BUL 1,0 9,0
96 98 Dobrinov Valentin LK1b BUL 1,0 7,0
97 71 Petrov Simeon Slav 2 BUL 1,0 7,0
98 11 Borislavov Branimir V Levski 3a BUL 0,5 12,0
99 73 Raikova Emilia LK 1a BUL 0,5 7,5
100 69 Rusinova Aleksandrina LK1a BUL 0,5 7,0
101 12 Borisov Teodor Iv vazov 3a BUL 0,0 10,5