Третокласник спечели четвъртия областен турнир за ученици до 4ти клас във Видин

Областният турнир до 4клас спечели третокласника Иван Иванов от ОУ “Иван Вазов”. Турнирът се проведе в СОУ “Любен Каравелов” на 28 март. С 6,5 точки от 7 кръга Иван поднесе голямата изненада и от 26то място се придвижи до  осмо място в генералното класиране.

Иван Иванов

Иван Иванов от ОУ “Иван Вазов”- Видин, се класира на първо място

Втори се класира единственият състезател от СОУ “Кирил и Методий” – второкласника Денис Симеонов, който прескочи 7 места в генералното класиране и вече е четвърти.

На трето и четвърто място се класираха временните водачи в генералното класиране, съответно Кристиян Ванков и Светлин Милчев от СОУ “П.Р.Славейков”.

Общо 82 деца от Видин и Белоградчик се бориха мъжки за първите места. От момичетата най-силно се представи Вероника Тодорова, а Добрин Александров стана най-силния първокласник.

Отново ОУ “Иван Вазов” бе наградено с купа за най-много наградени деца, а от училището домакин впечатление направиха Светослав Владимиров и Милен Николаев.

Следващите два турнира ще се проведат на 25 април и 8 май. Първите десет в генералното класиране ще получат големи награди осигурени от ШК “Найден Войнов”.

Снимки

Класиране:

shahmaten turnir 1-4 klas

OBLAST VIDIN

Organizer(s) : Sah Klub “Naiden Voinov” Vidin
Tournament Director : Evtim Stefanov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : SOU Luben Karavelov
Date : 2013/03/28

Final Ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 26 Ivanov Ivan I.V.3a BUL 6,5 32,0
2 61 Simeonov Denis K.M.2a BUL 6,0 30,5
3 74 Vankov Kristian PRS4b BUL 5,5 31,5
4 43 Milchev Svetlin PRS4b BUL 5,5 31,0
5 16 Georgiev Yoan I.V.3g BUL 5,5 30,5
6 76 Vladimirov Svetoslav L.K.4v BUL 5,5 30,0
7 47 Nikolaev Milen L.K.3v BUL 5,5 30,0
8 80 Yordanov Gabriel PRS4v BUL 5,0 32,5
9 32 Jonov Rosen I.V.2g BUL 5,0 31,0
10 5 Antov Ventsislav V.L.3a BUL 5,0 31,0
11 69 Todorova Veronika I.V.2v BUL 5,0 31,0
12 14 Popivanov Georgi PRS 3b BUL 5,0 30,5
13 77 Volodieva Vivian I.V.3g BUL 5,0 28,0
14 6 Bishkov Konstantin I.V.3b BUL 5,0 27,5
15 34 Kirilova Ilina V.L.3a BUL 5,0 24,5
16 1 Aleksandrov Dobrin I.V.1b BUL 4,5 32,0
17 57 Petrov Viktor V.L.3a BUL 4,5 29,5
18 54 Pavlova Tsvetelina L.K.4v BUL 4,5 25,5
19 29 Ivanov Teodor V.L.3b BUL 4,5 25,5
20 36 Kostov Viktorio PRS3b BUL 4,5 23,5
21 75 Videnov Zahari I.V.2a BUL 4,0 31,5
22 78 Voychev Georgi I.V.2b BUL 4,0 30,0
23 28 Ivanov Martin I.V.4v BUL 4,0 29,5
24 48 Nikolov Mihail I.V.3g BUL 4,0 27,5
68 Todorova Simona V.L.3b BUL 4,0 27,5
26 53 Parvulova Simona PRS3a BUL 4,0 27,5
27 49 Nikolov Nikolay L.K.3v BUL 4,0 27,0
28 81 Yordanov Ilia V.L.3b BUL 4,0 27,0
29 37 Krastev Martin PRS3b BUL 4,0 26,5
30 50 Ninkov Boris PRS3a BUL 4,0 24,0
31 25 Ivanov Ivajlo L.K.4b BUL 4,0 23,5
32 56 Petrov Ivan I.V.4v BUL 4,0 23,0
33 30 Ivanova Monika L.K.4b BUL 4,0 22,5
34 52 Parvin Daniel PRS3b BUL 4,0 22,0
35 46 Mladenova Gabriela PRS3b BUL 4,0 22,0
36 41 Mateev Manol I.V.3b BUL 4,0 21,5
37 65 Todorov Bozhidar L.K.3a BUL 4,0 19,5
38 39 Marinov Rosen L.K.3b BUL 3,5 23,0
39 12 Boykova Zornitsa L.K.3v BUL 3,5 23,0
40 51 Panova Silvia PRS3a BUL 3,5 22,0
41 71 Tosheva Velisa I.V.2a BUL 3,5 21,5
42 64 Stefanova Raya L.K.3v BUL 3,5 21,5
43 72 Tsanov Martin L.K.4b BUL 3,5 18,0
44 66 Todorov Valeri L.K.2b BUL 3,0 28,0
45 82 Zubarev Petio I.V.2v BUL 3,0 27,0
46 20 Iliev Ilia L.K.3b BUL 3,0 27,0
47 2 Angelov Angel L.K.3g BUL 3,0 26,5
48 31 Ivanova Teodora L.K.4b BUL 3,0 26,0
49 17 Georgieva Joana I.V.1a BUL 3,0 25,5
50 33 Kirilov Mihail I.V.2v BUL 3,0 23,5
51 21 Iliev Nikola L.K.3b BUL 3,0 22,5
52 55 Petkov Filip L.K.4a BUL 3,0 22,5
53 18 Hristov Slavyani L.K.3v BUL 3,0 20,5
54 8 Borislavov Branimir V.L.3a BUL 3,0 20,0
55 62 Sredkov Valentin L.K.3a BUL 3,0 19,5
56 44 Mishina Aleksandra I.V.4v BUL 3,0 18,0
57 45 Mitkov Martin I.V.2g BUL 3,0 17,5
58 60 Rosenova Aleksandra I.V.2a BUL 3,0 17,5
59 40 Marinov Venelin I.V.1a BUL 3,0 16,5
60 70 Tomov Aleksandar I.V.3a BUL 2,5 25,0
61 63 Stefanov Presiyan CDG1 BUL 2,5 25,0
62 4 Angelov Vasil V.L.3b BUL 2,5 24,0
63 24 Ivanov Hristo I.V.2a BUL 2,0 29,0
64 10 Boyanov Nikola I.V.4a BUL 2,0 27,0
65 19 Iliev Branimir PRS3b BUL 2,0 23,0
66 7 Bogdanov Bogomil I.V.3a BUL 2,0 22,5
67 58 Petrova Tanya I.V.4v BUL 2,0 21,5
68 13 Danailov Bozhidar I.V.1a BUL 2,0 21,5
69 11 Boychev Aleksandar PRS3a BUL 2,0 21,0
70 42 Mikov Georgi I.V.4b BUL 2,0 21,0
71 15 Doynov Delyan I.V.3g BUL 2,0 17,0
72 38 Marchev Marian L.K.1b BUL 2,0 13,5
73 67 Todorov Vasil PRS2 BUL 1,5 21,5
74 35 Koleva Magdalina I.V.1v BUL 1,5 21,0
75 9 Borisov Teodor I.V.3a BUL 1,5 19,0
76 27 Ivanov Konstantin I.V.1a BUL 1,5 18,5
77 79 Yonova Maria K.O.3 BUL 1,0 23,5
78 3 Angelov Emil V.L.3b BUL 1,0 22,0
79 73 Tsvetkov Simeon K.O.3 BUL 0,0 23,0
80 23 Ivanov Alex Sergeev K.O.3 BUL 0,0 21,5
81 59 Rangelov Teodor PRS3a BUL 0,0 21,0
82 22 Ivanov Alex Ivailov K.O.3 BUL 0,0 20,5