областен коледен турнир 3-4 клас

На 10ти декември се проведе коледния турнир за ученици 3-4 клас в област Видин с любезното домакинство на СОУ “Кирил и Методий” в гр.Видин.

70 участника с реален практически турнирен опит се бориха сърцато в рамките на 5 кръга.  В резултат от това двама получиха пълен брой точки и триумфираха като победители на турнира – Вероника Тодорова – 3клас ОУ “Иван Вазов” и Денис Симеонов – 3клас СОУ “Кирил и Методий”! Трети остана Владимир Кирилов от Белоградчик – също третокласник с 4,5т.!

Първите 30 състезатели получиха точки в генералното класиране, както и специални пакети от добрия старец дядо Коледа, който се оказа, че е запален шахматисти и често играе с еленчетата дядоколедовския гамбит.  Разбира се, награди имаше за всички участници!

на 11декември от 14ч. предстои провеждането на коледния турнир за големите – 5-8клас, а в събота, 14декември от 10ч. в школата в Бизнес инкубатора ще се проведе и последния турнир, след което в 18ч. ще бъдат наградени първите 10 най-добри шахматисти от клуба!

Крайно класиране 10.12.2013 областен турнир 3-4клас

1 52 Todorova Veronika I.V.3v BUL 5,0 10,0
2 46 Simeonov Denis K.M.3a BUL 5,0 10,0
3 28 Kirilov Vladimir V.L.3a BUL 4,5 7,5
4 14 Georgiev Joan I.V.4g BUL 4,0 10,0
5 7 Bishkov Konstantin I.V.4b BUL 4,0 9,0
6 31 Krastev Martin PRS4b BUL 4,0 9,0
7 6 Antov Venislav V.L.4a BUL 4,0 8,5
62 Vasilev Tsvetano PRS BUL 4,0 8,5
9 20 Ivanov Ivan I.V.4a BUL 4,0 8,0
10 43 Popivanov Georgi PRS4b BUL 4,0 6,5
11 69 Zubarev Petio I.V.3v BUL 3,5 10,5
12 64 Volodieva Vivian I.V.4g BUL 3,5 9,0
13 16 Iliev Ilia L.K.4b BUL 3,5 9,0
14 65 Voychev Georgi I.V.3b BUL 3,5 8,5
15 38 Mladenova Gabriela PRS4b BUL 3,5 8,0
16 4 Angelov Vasil V.L.4b BUL 3,0 10,5
17 48 Stefanova Raya L.K.4v BUL 3,0 10,0
18 53 Tomov Aleksandar I.V.4a BUL 3,0 10,0
19 29 Kirilova Ilina V.L.4a BUL 3,0 9,0
20 44 Rangelov Todor PRS4a BUL 3,0 9,0
58 Tsolov Victor V.L.4a BUL 3,0 9,0
22 56 Tosheva Velisa I.V.3a BUL 3,0 9,0
23 21 Ivanov Milen L.K.4v BUL 3,0 8,0
24 67 Zlatomirov Momchil I.V.3a BUL 3,0 8,0
25 34 Mateev Manol I.V.4a BUL 3,0 7,5
26 63 Vladimirov Petar CSV4g BUL 3,0 7,5
27 30 Kostov Viktorio PRS4b BUL 3,0 7,5
28 24 Jonov Rosen I.V.3g BUL 3,0 7,0
29 22 Ivanov Ventsislav I.V.4v BUL 3,0 7,0
30 17 Iliev Nikola L.K.4b BUL 3,0 6,5
31 13 Georgiev Georgi L.K.4b BUL 3,0 6,5
32 50 Todorov Bojidar L.K.4a BUL 3,0 6,0
33 5 Angelova Maria L.K.4a BUL 2,5 8,5
34 40 Nikolova Desislava K.M.4a BUL 2,5 7,5
35 32 Krumova Yoana K.M.4b BUL 2,5 7,5
36 39 Nikolov Nikolay L.K.4v BUL 2,5 7,5
37 61 Valentinova Elena PRS4a BUL 2,5 6,5
38 1 Angelov Angel L.K.4g BUL 2,5 6,0
39 27 Kirilov Mihail I.V.3v BUL 2,5 5,0
40 25 Karavadut Merilin I.V.3b BUL 2,0 10,5
41 41 Parvulova Simona PRS BUL 2,0 8,0
47 Sredkov Valentin L.K.4a BUL 2,0 8,0
43 37 Mitkov Martin I.V.3g BUL 2,0 8,0
44 45 Rosenova Aleksandra I.V.3a BUL 2,0 8,0
45 33 Marinov Rosen L.K.4b BUL 2,0 7,5
46 66 Yordanov Alex I.V.3v BUL 2,0 7,0
47 59 Tsvetanov Matey K.M.4b BUL 2,0 7,0
48 11 Emilov Nikola CSV3b BUL 2,0 6,5
49 70 Kanchev Eduard L.K.4a BUL 2,0 6,5
50 2 Angelov Emil V.L.4b BUL 2,0 6,0
51 68 Zlatomirova Kalina I.V.3a BUL 2,0 6,0
52 9 Boyanov Kaloyan CSV3b BUL 2,0 6,0
15 Georgiev Konstantin CSV4g BUL 2,0 6,0
54 12 Genadiev Kristian K.M.3a BUL 2,0 5,0
55 23 Ivkov Miro V.L.3b BUL 2,0 4,0
56 57 Trifonov Kaloyan K.M.4a BUL 1,5 7,0
57 8 Borisov Nikola V.L.3b BUL 1,5 6,5
58 18 Ivanov Aleks CSV4b BUL 1,5 6,0
59 19 Ivanov Hristo I.V.3a BUL 1,0 7,5
60 55 Tosheva Vanya K.O.3 BUL 1,0 7,0
61 26 Kirilov Georgi K.M.3a BUL 1,0 7,0
62 51 Todorov Vasil PRS3a BUL 1,0 7,0
63 36 Mirchev Vasil CSV3b BUL 1,0 6,5
64 10 Boyanova Stefani CSV4g BUL 1,0 6,5
65 42 Petrova Tea K.M.4a BUL 1,0 6,0
66 60 Valentinov Valentin K.M.4a BUL 1,0 6,0
67 3 Angelov Petio V.L.3a BUL 1,0 6,0
68 35 Milova Lili CSV3b BUL 1,0 4,0
69 49 Stoyanov Stanislav CSV4g BUL 0,0 6,0
70 54 Tosheva Denica I.V.3a BUL 0,0 6,0