Окончателно класиране 1-2 клас – ученически турнири област Видин 2013-2014г

Окончателно класиране 1-2 клас – ученически турнири област Видин 2013-2014г

Добрин Александров и Стефан Ангелов завършват на 09.12.2013 с максимален брой точки от 4те кръга и затова получават по 100 точки
общо временно класиране училище клас 09.12.2013 27.1.2014 24.2.2014 24.3.2014 28.4.2014 07.5.2014
място точки място точки място точки място точки място точки място точки място точки
1 500 Алекс Ангелов ОУ “Иван Вазов” 4 70 2 90 1 100 1 100 2 90 7 50
2 495 Добрин Александров ОУ “Иван Вазов” 1 100 6 55 2 90 2 90 5 60 1 100
3 480 Стефан Ангелов ОУ “Васил Левски” 2 100 1 100 3 80 5 60 1 100 9 40
4 395 Ивайло Боянов СОУ “Любен Каравелов” 6 55 3 80 4 70 11 30 4 70 2 90
5 350 Александър Христов ОУ “Иван Вазов” 9 40 4 70 8 45 3 80 6 55 5 60
6 340 Мартин Ванков ОУ “Васил Левски” 10 35 5 60 9 40 6 55 3 80 4 70
7 285 Георги Георгиев ОУ “Иван Вазов” 8 45 8 45 7 50 9 40 7 50 6 55
8 230 Йоана Вергилова ОУ “Иван Вазов” 5 60 5 60 16 20 8 45 8 45
9 171 Цветомир Витков ОУ “Васил Левски” 7 50 9 40 16 20 10 35 13 26
10 159 Боряна Алексиева ОУ “Васил Левски” 18 16 10 35 12 28 3 80
11 148 Станислав Спасов ОУ “Васил Левски” 22 9 18 16 6 55 17 18 14 24 13 26
12 143 Магдалина Колева ОУ “Иван Вазов” 19 14 13 26 14 24 14 24 10 35 16 20
13 134 Лъчезар Палански ОУ “Иван Вазов” 4 70 9 40 14 24
14 125 Антон Петров СОУ “Любен Каравелов” 3 80 8 45
15 118 Владимир Ваньов ОУ “Иван Вазов” 7 50 20 12 15 22 20 12 15 22
16 118 Кристиян Илиев ОУ “Иван Вазов” 12 28 15 22 20 12 12 28 12 28
17 112 Стилиян Цолов ОУ “Васил Левски” 15 22 12 28 19 14 17 18 11 30
18 91 Венцислав Евгениев СОУ “Кирил и Методий” 30 1 21 10 11 30 7 50
19 83 Йоан Георгиев СОУ “Климент Охридски” 1 13 26 15 22 10 35
20 62 Александър Петров ОУ “Иван Вазов” 18 16 11 30 18 16
21 58 Пресиян Стефанов ЦДГ1 20 12 13 26 16 20
22 54 Калоян Иванов СОУ “Кирил и Методий” 17 18 16 20 18 16
23 49 Ивайло Георгиев СОУ “Кирил и Методий” 28 3 14 24 19 14 23 8
24 41 Мартин Георгиев СОУ “Любен Каравелов” 25 6 10 35
25 39 Преслав Генов ОУ “Васил Левски” 22 9 25 6 21 10 19 14
26 39 Милен Михайлов ОУ “Иван Вазов” 21 10 29 2 22 9 17 18
27 37 Томислав Асенов СОУ “Любен Каравелов” 12 28 22 9
28 36 Александър Петров СОУ “Кирил и Методий” 17 18 17 18
29 30 Валентина Петрова СОУ “Цар С.Велики” 11 30
30 30 Мартин Дечев СОУ “Любен Каравелов” 11 30
31 26 Момчил Дочински ОУ “Иван Вазов” 13 26
32 26 Стефан Митков ОУ “Иван Вазов” 27 4 20 12 21 10
33 24 Теодор Тодоров СОУ “Цар С.Велики” 14 24
34 22 Иван Стоянов СОУ “Цар С.Велики” 15 22
35 21 Иван Александров ОУ “Васил Левски” 26 5 18 16
36 20 Боян Антов СОУ “Цар С.Велики” 16 20
37 14 Емилиян Емилов СОУ “Любен Каравелов” 19 14
38 14 Милен Вътев СОУ “Кирил и Методий” 19 14
39 11 Александър Петров СОУ “Кирил и Методий” 23 8 28 3
40 10 Величко Караджов СОУ “Цар С.Велики” 21 10
41 8 Цецко Йорданов ОУ “Васил Левски” 23 8
42 7 Хелан Генова СОУ “Кирил и Методий” 24 7
43 7 Мариан Марчев СОУ “Любен Каравелов” 24 7
44 5 Александра Боянова СОУ “Любен Каравелов” 26 5
45 4 Валентин Стоянов СОУ “Любен Каравелов” 27 4
46 2 Ванеса Костова СОУ “Цар С.Велики” 29 2