Окончателно класиране до 8 клас – ученически турнири област Видин 2013-2014г

Окончателно класиране до 8 клас – ученически турнири област Видин 2013-2014г

общо временно класиране училище клас 09.12.2013 27.1.2014 24.2.2014 24.3.2014 28.4.2014 26.5.2014
място точки място точки място точки място точки място точки място точки място точки
1 580 Радостин Бушев ГПЧЕ 8 2 100 1 100 2 90 2 90 1 100 1 100
2 570 Мартин Иванов ПГ “Асен Златаров” 8 1 100 2 90 1 100 1 100 2 90 2 90
3 310 Вероника Тодорова ОУ “Иван Вазов” 4 70 3 80 8 45 3 80 10 35
4 270 Цветомир Младенов ПМГ 6 4 70 3 80 4 70 7 50
5 242 Захари Филипов ОУ “Иван Вазов” 15 22 10 35 3 80 5 60 8 45
6 233 Светослав Атанасов СОУ “Любен Каравелов” 5 6 55 22 9 5 60 13 26 12 28 6 55
7 215 Росен Райков СОУ “Любен Каравелов” 6 10 35 6 55 11 30 6 55 9 40
8 186 Иван Иванов ОУ “Иван Вазов” 4 18 16 6 55 5 60 6 55
9 180 Николай Цветанов СОУ “П.Р.Славейков” 8 3 80 5 60 9 40
10 168 Кристиан Ванков ПМГ 5 8 45 14 24 8 45 17 18 18 16 16 20
11 166 Йоан Георгиев СОУ “Ц.С.Велики” 12 28 7 50 12 28 5 60
12 157 Денис Симеонов СОУ “Кирил и Методий” 10 35 12 28 9 40 13 26 12 28
13 130 Рая Стефанова СОУ “Любен Каравелов” 10 35 8 45 7 50
14 130 Деян Захариев ПГ “Асен Златаров” 8 7 50 3 80
15 127 Росен Йонов ОУ “Иван Вазов” 13 26 30 1 11 30 4 70
16 120 Александър Томов ОУ “Иван Вазов” 4 70 7 50
17 120 Дейвид Ангелов СОУ “Ц.С.Велики” 13 26 14 24 4 70
18 110 Светлин Милчев СОУ “П.Р.Славейков” 5 5 60 7 50
19 90 Петър Капиш Венциславов СОУ “Кирил и Методий” 7 12 28 23 8 18 16 18 16 15 22
20 81 Михаил Николов ОУ “Иван Вазов” 4 24 7 11 30 16 20 14 24
21 80 Ева Обесникова ОУ “Иван Вазов” 7 9 40 9 40
22 79 Александър Колев ОУ “Иван Вазов” 5 15 22 14 24 19 14 21 10 22 9
23 75 Моника Иванова СОУ “Любен Каравелов” 5 11 30 8 45
24 68 Пламен Димитров СОУ “Кирил и Методий” 5 16 20 11 30 17 18
25 66 Алек Митев 22 9 15 22 10 35
26 58 Момчил Златомиров ОУ “Иван Вазов” 23 8 16 20 11 30
27 52 Алекс Йорданов ОУ “Иван Вазов” 9 40 20 12
28 45 Мартин Иванов ОУ “Иван Вазов” 21 10 27 4 24 7 14 24
29 43 Александър Крумов СОУ “Кирил и Методий” 5 14 24 20 12 24 7
30 40 Денис Йорданов ПМГ 6 21 10 16 20 21 10
31 38 Вивиан Володиева ОУ “Иван Вазов” 15 22 18 16
32 38 Велиса Тошева ОУ “Иван Вазов” 20 12 13 26
33 33 Цветелина Павлова СОУ “Любен Каравелов” 5 29 2 24 7 17 18 25 6
34 32 Мартин Антонов Иванов ОУ “Иван Вазов” 5 17 18 19 14
35 26 Ерик Йорданов СОУ “П.Р.Славейков” 7 13 26
36 26 Антон Ангелов Огнянов СОУ “П.Р.Славейков” 7 18 16 21 10
37 23 Калина Златомирова ОУ “Иван Вазов” 26 5 23 8 21 10
38 22 Габриел Иванов ТИХА 8 15 22
39 20 Габриел Лозанов СОУ “П.Р.Славейков” 5 16 20
40 20 Денислав Димитров СОУ “Кирил и Методий” 25 6 19 14
41 18 Ивайло Иванов СОУ “Любен Каравелов” 5 17 18
42 18 Анастасия Петрова СОУ “Любен Каравелов” 25 6 20 12
43 18 Александра Росенова ОУ “Иван Вазов” 17 18
44 17 Евтим Евгениев СОУ “Кирил и Методий” 5 28 3 19 14
45 17 Делян Дойков ОУ “Иван Вазов” 30 1 24 7 22 9
46 16 Явор Анетов СОУ “П.Р.Славейков” 6 27 4 20 12
47 14 Филип Георгиев СОУ “П.Р.Славейков” 7 19 14
48 14 Таня Петрова СОУ “Кирил и Методий” 5 28 3 23 8 28 3
49 14 Петьо Зубарев ОУ “Иван Вазов” 19 14
50 12 Теодора Иванова СОУ “Любен Каравелов” 5 20 12
51 9 Ивайло Иванов ОУ “Иван Вазов” 7 22 9
52 9 Стефани Боянова СОУ “Ц.С.Велики” 22 9
53 8 Никол Колева СОУ “Любен Каравелов” 5 23 8
54 7 Ради Радев СОУ “Кирил и Методий” 26 5 29 2
55 6 Мартин Цанов СОУ “Любен Каравелов” 5 25 6
56 6 Станислав Стоянов СОУ “П.Р.Славейков” 7 30 1 26 5
57 6 Михайл Рангелов СОУ “П.Р.Славейков” 25 6
58 5 Емил Любомиров ПГ “Асен Златаров” 8 26 5
59 5 Александър Петков СОУ “Кирил и Методий” 29 2 28 3
60 5 Теодор Недков ТИХА 8 26 5
61 4 Велимир Иванов СОУ “Кирил и Методий” 5 27 4 30 0
62 4 Михайл Николов ОУ “Иван Вазов” 27 4
63 4 Цветелина Георгиева СОУ “Любен Каравелов” 27 4
64 2 Мариан Маринов Тих 8 29 2
65 1 Филип Петков СОУ “Любен Каравелов” 30 1