Третокласничка печели областния ученически турнир за 3-4клас

Пълна доминация на учениците от ОУ “Иван Вазов”, които заеха първите 7 места в турнира!

На 28 януари за втори пореден път Вероника Тодорова печели ученическия турнир до 4ти клас. Този път еднолично с пълен актив от 6 точки. Тя методично победи всичките си съперници, като в последния кръг се наложи над Йоан Георгиев, който загуби единствено от нея и остана втори.

Също с 5 точки на 3то и 4то място се наредиха третокласниците Захари Филипов и Росен Йонов, а второкласникът Добрин Александров доказа, че възрастта в шаха не е определяща и също с 5 точки, но по-лош бухолц зае 5тото място! Отлично представяне и за първокласниците Алекс Ангелов и Стефан Ангелов с по 4 точки.

Общо 69 участника изпълниха актовата зала на СОУ “Кирил и Методий”, където се проведе турнира.

Oblasten shahmaten turnir 3-4 klas

OBLAST VIDIN

Organizer(s) : Chess Club “Naiden Voinov” Vidin
Tournament Director : Evtim Stefanov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : SOU Kiril i Metodii
Date : 2014/01/28

Final Ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 56 Todorova Veronika I.V.3v BUL 6,0 18,0
2 19 Georgiev Joan I.V.4g BUL 5,0 16,5
3 16 Filipov Zahari I.V.3a BUL 5,0 15,0
4 66 Yonov Rosen I.V.3g BUL 5,0 14,0
5 1 Aleksandrov Dobrin I.V.2b BUL 5,0 14,0
6 24 Ivanov Ivan I.V.4a BUL 5,0 13,5
7 58 Tosheva Velisa I.V.3a BUL 4,5 17,0
8 32 Kirilova Ilina V.L.4a BUL 4,5 15,0
9 64 Volodieva Vivian I.V.4g BUL 4,5 13,5
10 69 Zubarev Petio I.V.3v BUL 4,0 16,0
11 53 Stefanova Raya L.K.4v BUL 4,0 15,0
12 61 Tsolov Victor V.L.4a BUL 4,0 14,5
13 2 Angelov Alex I.V.1g BUL 4,0 14,0
14 51 Simeonov Denis K.M.3a BUL 4,0 14,0
15 67 Yordanov Alex I.V.3v BUL 4,0 13,5
16 18 Georgiev Georgi L.K.4b BUL 4,0 13,5
17 57 Tomov Aleksandar I.V.4a BUL 4,0 13,5
18 8 Antov Venislav V.L.4b BUL 4,0 13,5
19 45 Petrova Tea K.M.4a BUL 4,0 12,5
20 30 Kirilov Mihail I.V.3v BUL 4,0 12,0
21 26 Ivanov Ventsislav I.V.4v BUL 4,0 11,5
22 6 Angelov Stefan V.L.1a BUL 4,0 11,5
23 33 Kostov Viktorio PRS4b BUL 4,0 10,5
24 65 Voychev Georgi I.V.3b BUL 3,5 13,0
25 7 Angelov Vasil V.L.4b BUL 3,5 12,0
26 48 Rangelov Teodor PRS4a BUL 3,5 12,0
27 44 Parvulova Simona PRS4a BUL 3,0 15,5
28 46 Popivanov Georgi PRS4b BUL 3,0 15,0
29 43 Parvin Daniel PRS4b BUL 3,0 14,0
30 39 Mitkov Martin I.V.3g BUL 3,0 13,5
31 41 Nikolov Nikolay L.K.4v BUL 3,0 13,5
32 49 Rosenova Alexandra I.V.3a BUL 3,0 13,0
33 54 Stoyanov Mihail V.L.3b BUL 3,0 12,5
34 23 Ivanov Hristo I.V.3a BUL 3,0 12,5
35 63 Vladimirov Petar CSV4g BUL 3,0 11,5
36 31 Kirilov Vladimir V.L.3a BUL 3,0 11,0
37 21 Iliev Ilia L.K.4b BUL 3,0 11,0
38 13 Danailov Denislav I.V.3g BUL 3,0 10,5
39 15 Emilov Nikola CSV3b BUL 3,0 9,0
40 20 Georgiev Konstantin CSV4g BUL 3,0 8,0
41 12 Boyanova Stefani CSV4g BUL 3,0 8,0
42 3 Angelov Angel L.K.4g BUL 2,5 12,5
43 28 Karadavut Merilin I.V.3b BUL 2,5 12,5
44 36 Milchov Milcho CSV3b BUL 2,5 12,0
45 4 Angelov Emil V.L.4b BUL 2,5 12,0
46 10 Borisov Teodor I.V.4a BUL 2,5 11,0
47 11 Boyanov Kaloyan CSV3b BUL 2,5 10,0
48 27 Ivkov Miro V.L.3b BUL 2,5 9,5
49 9 Borisov Nikola V.L.3b BUL 2,0 13,5
50 52 Stamenov Stevan CSV3b BUL 2,0 13,0
51 17 Genadiev Kristian K.M.3a BUL 2,0 11,5
52 55 Todorov Vasil PRS3a BUL 2,0 11,0
53 25 Ivanov Rosen CSV3b BUL 2,0 11,0
54 29 Kirilov Georgi K.M.3a BUL 2,0 10,5
55 22 Ivanov Aleks CSV4b BUL 2,0 9,0
56 34 Krumova Yoana K.M.4b BUL 2,0 9,0
57 5 Angelov Petio V.L.3a BUL 2,0 9,0
58 38 Mirchev Vasil CSV3b BUL 1,5 11,0
59 40 Nikolov Alexandar CSV4g BUL 1,5 11,0
60 42 Nikolova Desislava K.M.4a BUL 1,5 9,5
61 37 Milova Lili CSV3b BUL 1,5 9,0
62 14 Dimitrov Zlati CSV4g BUL 1,5 7,5
63 60 Tsenova Elena PRS4a BUL 1,0 11,0
64 62 Valentinov Valentin K.M.4a BUL 1,0 10,5
65 47 Radulova Elena CSV3b BUL 1,0 8,5
66 68 Zhikova Yoana K.M.3v BUL 1,0 7,0
67 59 Trifonov Kaloyan K.M.4a BUL 0,0 12,0
68 50 Savov Miroslav CSV3b BUL 0,0 10,0
69 35 Marinova Irena CSV3b BUL 0,0 7,0